Reference

Radim - Hradec Králové

"Byl jsem 7 let závislý na nikotinových sáčcích a nešlo z toho ustoupit i když jsem to několikrát zkoušel, vždycky jsem se k tomu vrátil. Pak jsem potkal paní Michaelu a ta mi nabídla pomoc přes přístroj Bicom. Vyšlo to na jedničku, po prvním sezení jsem omezil přísun nikotinu do těla o 80 procent a po druhém sezení už jsem necítil sebemenší závislost nebo touhu vrátit se zpátky k nikotinu.Paní Michaele patří můj nekonečný dík za vysvobození z pasti závislosti a její terapie mohu vřele doporučit.

 

Petr  - Čimelice

Píši po dlouhé době další koment, tak 12.10.2015 poslední cigareta v 11:30h před terapii, silný kuřák 30 let, od té doby absolutní pohoda, začátky jsou všude těžké a v kouření obzvláště, tak znovu děkuji, poplatek za terapii je to nejmenší a hlavně pomáhá, zkusit by to měl každý kdo s tím chce seknout, vřele doporučuji.... 

Štěpánka  - Příbram

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Stejskalové a přístroji Bicom, kteří mi pomohli s odvykáním kouření, sezení jsem podstoupila 14. 11.2019. Kouřila jsem přes 27 let a opravdu jsem nevěřila, že to dokážu, cítím se mnohem lépe jak psychicky tak i po fyzické stránce ,s paní Stejskalovou jsme si příjemně popovídaly a hodinka terapie utekla jako voda, všem co uvažují o terapii mohu doporučit . Ještě jednou velké díky, opravdu to funguje i když jsem tomu vůbec nevěřila 

Anna

Tuto terapii jsem podstoupila v lednu 2007, od té doby jsem si nezapálila,mohu doporučit každému, kdo to myslí vážně a chce přestat kouřit. Neměla jsem žádné abstinenční příznaky, mohla jsem sedět u jednoho stolu s kuřáky a nemusela jsem se bránit pokušení si zapálit. Chci poděkovat za tuto možnost a jsem ráda, že jsem svobodná, protože cigarety mě svazovaly. Vaše pacientka Anna

Jarmila

Jsou to 4 měsíce co nekouřím ,dekuji za pomoc sama bych to nezvládla kouřila jsem 25 cigaret každý den a teď NIC...žádné cigarety.


Jitka

Zdravím všechny úspěšně abstinující kuřáky i ty, co se chystají s tou drogou skoncovat! Budou to za pár dní 3 měsíce, co nekouřím, díky zázračnému přístroji. Je fakt, že je to i o vaší vůli. Ale mám možnost srovnání toho, kdy jsem přestávala kouřit sama bez pomoci podpůrných léků a teď, a to se nedá srovnat s odvykáním po biorezonanci. Předtím jsem " lezla po zdech" měla jsem strašnou chuť kouřit a hlavně abstin. příznaky, byla jsem dost nervní, bylo se mnou k nevydržení! Vydržela jsem 3 týdny.. Po této léčbě se samozřejmě ještě dnes v některých situacích musím držet a nezapálit si, ale už je to pár měsíců a vždy mě přesvědčí to, že by byla škoda to teď zkazit a zapálit si.. Nemám abstin. příznaky, jen ta síla zvyku je tu dlouho! Jediný, co mi nejvíc vadí je, že jsem si ještě nenašla něco, čím si tu" pohodičku s cigárkem" nahradit. Je mi ale líp, líp se mi dýchá, nezadýchám se hned jako předtím a nesmrdím! Takže všem držím palce při odvykání:) 

Julie

Byla jsem silný kuřák skoro 20 let a už mě to samotnou štvalo. Cigarety mi sice "chutnaly", ale vadila mi ta závislost a tolik utracených peněz. Kolega mi řekl o biorezonanci a já byla z představy, že nekouřím úplně nadšená. Nečekejte, že ten přístroj je zázrak, musíte sami opravdu chtít přestat kouřit. To za vás nikdo nerozhodne! Ale fungovalo to skvěle. Těch prvních 14 dní je fakt trochu zvláštních, ale o pravém absťáku se nedá mluvit. Pokud chcete přestat, ta biorezonance opravdu pomůže. Jen pozor, nejste pak nekuřák, ale vyléčený kuřák. Prostě už nikdy si nesmíte dát ani šluka. Za to zdraví, vlastní svobodu a nezahulený domov to ale stojí! 

Daniela

Díky terapii to budou v srpnu 3 roky co nekouřím. Je pravda , že se musí opravdu chtít !! Možná , že jsem asi jiná ale žádné abst. příznaky nebyly a nejsou a to jsem kouřila 38 let krabičku denně .Jediné co si neodpustím a hned po terapii mě chybělo- byla dobrá káva .Připadá mi , že mám spoustu času a nic mě neomezuje .Všem kdo se rozhodne nekouřit držím palce . Připadá mi to opravdu jako malý zázrak a moc děkuji za pomoc .

Ladka

Je to už půl roku ,kdy jsem díky této terapii to otravné kouření snad jednou pro vždy opustila. Super,funguje to.Všem kolem to doporučuji,život nabral jiný směr,už nejsem otrokem té malé bílé divné věci.