Antinikotinová terapie

                                                                  80 % účinnost terapie

Odvykání kouření

Pomocí biorezonance přestanete kouřit bez zbytečného stresu a komplikací. Proces odvykání kouření je přímočarý a jednoduchý. 

Terapie provádím již 20let a mám dlouholeté zkušenosti a výsledky v této oblasti.

Účinně funguje u všech nikotinových náhražek: Ať už jste zvyklí na cigarety, elektronické cigarety, nebo  jakékoliv jiné formy nikotinové závislosti.

Jak to funguje?

Když kouříte, Váš organismus si zvyká na to, že se do Vašeho těla dostává nikotin. Pokud náhle kouřit přestanete, potřeba nikotinu spustí signály, že se tělo ocitlo ve stavu nikotinového hladu a dostaví se chuť na cigaretu a abstinenční reakce.

Cílem biorezonanční metody používané při odvykání cigaret je tento signál eliminovat. Do těla je vysílán přes přístroj Bicom obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu. Terapie omezí aktivitu acetylcholinových nikotinových receptoru v mozku a urychlí jejich adaptaci a v důsledku toho dochází k potlačení nikotinového hladu (čili potlačení chuti na cigaretu) a k odblokování fyzické závislosti na cigaretách (čili potlačení abstinenčních reakcí). Nedoporučujeme před zákrokem jakkoliv kouření omezovat.

Už žádné bolestivé chvíle strávené bojem se silou své vůle. S naší terapií získáte kontrolu nad svými chutěmi a pocitem naléhavé potřeby kouřit.
Chcete nás kontaktovat?