Jak přestat kouřit pomocí biorezonance

Biorezonanční terapie na alkohol a cigarety je v našich centrech prováděna pomocí přístroje BICOM 2000. Jedná se o přístroj, který pracuje na bázi elektromagnetického působení (tzv. biorezonance). Toto zařízení splňuje veškeré normy pro provoz a je s úspěchem využívané jak ve zdravotnictví, tak při odvykání kouření již v mnoha evropských státech.

 

Odvykání kouření

Když kouříte, Váš organismus si zvyká na to, že se do Vašeho těla dostává nikotin. Pokud náhle kouřit přestanete, potřeba nikotinu spustí signály, že se tělo ocitlo ve stavu nikotinového hladu a dostaví se chuť na cigaretu a abstinenční reakce.

Cílem biorezonanční metody používané při odvykání cigaret je tento signál eliminovat. Na základě zvoleného programu je elektrodami, které drží klient v ruce, snímán signál. Díky vzorku nikotinu je signál rozdělen na část harmonickou a patologickou. Část patologická je pomocí inverze zrcadlově obrácena a původní rušivé signály, které vyvolávají nikotinový hlad u kuřáka, jsou tímto eliminovány. Dochází k potlačení nikotinového hladu (čili potlačení chuti na cigaretu) a k odblokování fyzické závislosti na cigaretách (čili potlačení abstinenčních reakcí). Nedoporučujeme před zákrokem jakkoliv kouření omezovat.

pacient diagram

 

Rychlé odvykání od cigaret

Mnoho lidí si klade otázku, jak přestat kouřit rychle a spolehlivě. Nikotinový hlad obvykle mizí okamžitě nebo během několika hodin po zákroku. Většinou další den ráno se nutnost kouření již nedostavuje. Je nutné vzít v úvahu, že biorezonanční terapie pomůže odstranit tzv. nikotinový hlad, ale nelikviduje reflexní chování. Tyto reflexy nejsou úplně kontrolovány a pro celkový úspěch je zapotřebí i trochu rozhodnosti a sebekázně.

 

V období posledních osmi let, kdy se terapie a s ní spojené odvykání kouření stalo obzvláště populární, můžeme říci, že úspěšnost léčby dosahuje 70% - 80%, tudíž 7 - 8 osob z deseti se stává nekuřáky.

 

Odvykání kouření bez vedlejších účinků

 

Terapie nemá vedlejší účinky, avšak následkem omezení přísunu nikotinu do organismu, když chcete přestat kouřit, a silnějšího vylučování toxických látek může způsobit přechodné reakce jako:

  • kovová příchuť a sucho v ústech
  • zvýšená únava, ospalost
  • pocení
  • podráždění a slabší koncentraci

 

Uvedené příznaky mohou přetrvávat po dobu 2 týdnů. Způsobem na jejich zmírnění je pití velkého množství tekutin a časté koupele.

Pasivní kouření je zcela bezpečné a nevzbuzuje nutnost si zakouřit. Teprve aktivní vykouření cigarety způsobuje návrat nikotinového hladu.

 

Tato terapie není vhodná pro lidi s kardiostimulátorem, těhotné ženy a pro epileptiky.

Biorezonanční metoda je bezbolestná a nemá negativní účinky na organismus.

Celý proces trvá zhruba 60 minut.

button