Terapie alkohol

U této terapie je nutné, aby nám klient osobně zavolal. Po konzultaci společně posoudíme, zda je tento zákrok vhodný. Během terapie poradíme, jak se nejlépe chovat v prvních dnech, když se objevují myšlenky na alkohol a jak s nimi pracovat.

Terapie na alkohol probíha stejně jako odvykání kouření, ale s tím rozdílem, že si klient s sebou přinese alkohol, který nejčastěji pije. Chuť vetšinou odeznívá hned po terapii.
Na podporu psychiky používáme "Bachovy esence".

Bachovy květové esence působí na to, čemu říkáme negativní emoce - např. strach, vyčerpanost, nedostatečné sebevědomí, pýcha, přílišné nadšení, které vede až k fanatismu, apod. Esence nám pomáhají tyto pocity harmonizovat, dostávají nás do přítomnosti, kdy se na sebe, svou situaci a své pocity můžeme podívat objektivně a činit rozhodnutí bez emocí. Umožňují nám postupně odstraňovat vrstvy, které jsme si nabalili, abychom přežili v tomto světě a tím nám postupně pomáhají odkrývat to, kdo skutečně jsme, jaký je cíl a smysl našeho života a vrátí nám naši odvahu vydat se na svou cestu a uskutečnit své sny a přání.

 

Jeden z našich mnoha spokojených klientů:

Dobrý den,
zdravím všechny, co máte problém se závislostí a snažíte se s tím něco dělat. Vím, je to moc těžké, ale nikdy to nevzdávejte - bojujte. Pokud jste objevili Revitálii, tak jste na dobré cestě ke svému úspěchu. Moje žena propadla alkoholu na více jak deset let, absolvovala léčení ,ale vždy do toho spadla téměř okamžitě znovu. Poslední dobou už pila půl až tři čtvrtě litru vodky denně, bylo to velmi zničující pro ni i pro náš vztah. Sám se sobě divím, že jsem to vydržel. Bral jsem ji jako nemocnou. Navštěvovala psychiatrii, kde dostávala spousty silných a drahých léků, a výsledek nulový. Hledal jsem pro ni pomoc kde se dalo, až se mi podařilo najít nějakým zázrakem Revitálii. Manželka podstoupila v brzké době hodinovou terapii a druhý den jsem měl doma úplně jiného člověka. Za dalších čtrnáct dní ještě jednu hodinu na utužení. Dnes je to už dva měsíce, co terapii absolvovala, na alkohol si ani nevzpomene, žádná antidepresiva nebere, je naprosto v pohodě. Má spoustu zájmů a chuť do života. S čím si doktoři neporadili za deset let, to zvládla hodina biorezonance. Pro mě zázrak. Přeji vám též úspěch a Revitálii velký dík za jejich činnost.  Josef

button